Відбудова

головна / Відбудова / с. Таврійське

Відбудова
Житло

Окупанти знищили, волонтери— відбудували. Житло для трьох родин з Херсонщини

Херсонська область , Херсонський район , с. Таврійське

Село Таврійське Херсонської області російські військові зруйнували у березні 2022 року. Місцеві були змушені виїхати, а їхні домівки розбили ворожі снаряди.

Завдяки волонтерам місії “Україна для Христа” вдалося відбудувати оселі для трьох родин. Одну — довелося зводити з нуля. Під час робіт проводили невеликі богослужіння. Команда сподівається, що колись у Таврійському буде церква.

Три будинки для родин, які втратили все

Відбудова — це не лише про інфраструктуру, а і про людей, які багато пережили і зазнали руйнівних травм. Деякі з дітей вимушені були зимувати у зруйнованих будинках, деякі взагалі втратили житло і все що в них було. Але зараз потроху життя налагоджується. Принаймні у всіх будинках, до яких повернулись люди, відремонтовано дах”, — говорить Дмитро Тищенко, лідер студентського служіння місії “Україна для Христа”.

Один з будинків волонтери почали відбудовувати влітку, а нещодавно усього за п’ять днів — зробили усі комунікації, електрику та санвузол. Тепер це сучасна оселя, облаштована всім необхідним.

Для пані Раїси повністю переробили саманну хату, посічену градами. На стіни, підлогу, утеплення, стелю, дах, двері, вікна, електрику, опалення та усі комунікації витратили 220 тисяч гривень. Жінка самотужки виховує 15-річну онуку, а її сина поранив ворожий снайпер і тепер він на інвалідному візку.

Ще один будинок звели з нуля в рамках проєкту “Rebuild Ukraine”. Це каркасна оселя для пані Євгенії. Її житло окупанти перетворили на руїни.  

Волонтери та благодійники, які долучились до відбудови: Україна для Христа,Charity Fund Vidguk, GAiN Germany, Campus Kyiv Centre – Campus Ukraine, Kyiv Campus, Інновіст.

“Свій дім” відзначає людей, які допомагають відновлювати житло й заклади, зруйновані війною. Знаєте таких – напишіть нам sviydimua@gmail.com.

Читайте ще: П’ять шкіл Чернігівської області, відновлених після російських обстрілів

Юлія Ступка / 18.11.2023

поділитись у соцмережах

Рекомендуємо прочитати

Житло та реабілітація. У Львові зводять перший з восьми будинків для поранених переселенців

Повноцінне житло з паркінгом повністю адаптоване для людей, які отримали поранення внаслідок російської агресії. Саме таким має бути  багатофункціональний комплекс, що будується на вулиці Миколайчука у Львові. Це тимчасове житло...

читати історію

Багатоквартирний будинок

“У наш будинок влучив ворожий дрон, сусіди загинули, а ми тепер без житла”. Історія Тетяни Жарик

Весь час боїв за Суми Тетяна Жарик з родиною залишалася в місті. Навесні 2022 року її будинок не постраждав внаслідок вуличних боїв та постійних обстрілів. Минуло 2 роки й вночі...

читати історію

Рекомендуємо прочитати

Житло та реабілітація. У Львові зводять перший з восьми будинків для поранених переселенців

Багатоквартирний будинок

“У наш будинок влучив ворожий дрон, сусіди загинули, а ми тепер без житла”. Історія Тетяни Жарик

Підприємство

«Три контейнери пряжі та борги – ось з чого ми стартували на новому місці». Як Рубіжанська панчішна мануфактура з Луганщини відновлює виробництво у Львові

Багатоквартирний будинок

“Після Горлівки змінили 4 квартири. Одна — в окупації, інша — пошкоджена”. Історія Людмили Соломатіної

Після підриву Каховської ГЕС минув майже рік. Але 14 родин з Василівки на Миколаївщині досі не отримали кошти на відбудову

Як запорізькі краєзнавці вивозять музейні та сімейні реліквії. Історія екстреної допомоги з порятунку культурної спадщини

Показати те, що знищила росія. У Львові триває виставка “Тут був мій дім”

Багатоквартирний будинок

“Дивлюсь з п’ятого поверху, а там все горить. Сусідніх під’їздів просто немає”. Історія Олесі Прокопенко