Історії, які ви нам розповіли

головна / Історії, які ви нам розповіли / Лисичанськ

Історії, які ви нам розповіли
Багатоквартирний будинок

Поїхала з міста з однією сумкою. Історія Валентини Левичевої

зруйновано: червень 2022 / Луганська область , Сєвєродонецький район , Лисичанськ / Юнацька , 80/69

На довоєнних світлинах, які надіслала Валентина Левичева, вона щаслива та усміхнена. Живе у Лисичанську, має власний бізнес й затишну оселю. 

Але у лютому 2022 року її, як і інших українців, прийшли “звільняти” росіяни. Квартиру на дев’ятому поверсі розбомбили та спалили контейнери з речами на центральному ринку.

“Зруйнована моя квартира, яку я придбала 20 років тому. Вона мені дуже подобалась. Там був гарний ремонт, дерев’яні двері й меблі, які робились під замовлення. Також на ринку згоріли контейнери з моїм товаром. Я втратила і житло, і бізнес”, – розповіла Валентина проєкту “Свій дім”.

Про жахливі руйнування жінці телефоном повідомили знайомі

“У квартирі останнім часом я проживала сама. Дочка вчилася й залишилася працювати в Києві. Виїжджала з рідного Лисичанська під обстрілами та з однією сумкою. Вивести хоч якісь речі не було можливості”, – каже вона.

Валентина й досі не може повірити, що нажите роками майно знищено в одну мить.

“Коли думаю про те, що все згоріло, не можу в це повірити. Сумую за всім і ніяк не звикну до чужого житла”, – додала жінка.

Юлія Ступка / 29.06.2023

поділитись у соцмережах

Рекомендуємо прочитати

Двічі втратила дім через окупацію Луганщини, але найстрашніше випробування чекало попереду. Історія Марини Бражнікової

Марина Бражнікова з Луганська за останні десять років пережила багато випробувань. У 2014 році росіяни окупували її рідне місто, вона втратила дім і прибутковий бізнес. Її родина вимушено евакуювалася до...

читати історію

Соціальне житло для переселенців: як отримати

Близько 5 млн українців вимушені жити у статусі “внутрішньо переміщених осіб”. Вони опинилися в інших регіонах країни та вмістили життя в декілька валіз. Здебільшого їм довелося розпочинати все з нуля:...

читати історію