Історії, які ви нам розповіли

головна / Історії, які ви нам розповіли / Сєвєродонецьк

Історії, які ви нам розповіли
Багатоквартирний будинок

Після раку я гадала, що крім смерті немає нічого страшнішого. Є… Історія Ольги Подлєсної

зруйновано: квітень 2022 / Луганська область , Сєвєродонецький район , Сєвєродонецьк / Будівельників , 25

Шосе Будівельників – широка автомобільна траса об’їзної дороги Сєвєродонецька, яка раніше називалася Ворошиловградським шосе. Цей район росіяни жорстко обстрілювали з початку широкомасштабного вторгнення. 

Перший ворожий приліт в дім по шосе Будівельників, 25 був ще на початку березня. Родина кухаря Ольги виїхала з Сєвєродонецька 29 березня, коли їхня квартира була ще неушкодженою. За кілька днів подзвонили сусіди та повідомили страшну звістку: окупанти зруйнували житло, в яке господарі вклали всю душу. 

Квартира на 9 поверсі з чарівним видом на ліс

«Після раку я гадала, що вже крім смерті немає нічого страшнішого. Є….не пишіть мені, що стіни – це не головне. Це не ваші, це мої стіни…Це моя стеля і дах, які провалилися…Це мій біль, який повинен пройти крізь мене…», – написала в соцмережі Ольга.

Жінка з болем у душі згадує свою квартиру на 9 поверсі, яку придбали з чоловіком шість років тому і весь цей час робили ремонт.

 «Квартира з’явилася в нашому житті в 2016 році наприкінці листопада. Пам’ятаю, як я вперше увійшла до неї: совковий ремонт, двостулкові вікна. На все це я, навіть, не звернула уваги. Підійшла до вікна і завмерла в захваті. З нього відкривався вид на ліс, далі на безкраї поля і простори. Як я потім любила дивитися на наш ліс, в  якому ми гуляли, збиралися компанією 1 січня та смажили шашличок на морозі…», – з болем пригадує Ольга.

Оселя, в якій пахло смачною їжею, перетворилася на діру

Останнім яскравим спогадом стало святкування Нового року. Справжнього, зі снігом. Щаслива сім’я придбала величезну ялинку та зібралася за столом у власній квартирі.

«Ми купили ялинку – величезну блакитну, таку казкову. Накупили світлодіодних усіляких гірлянд. Я так любила йти додому і слухати, як перехожі, піднімаючи голову вгору на наш балкон, завмирали в захваті. Приємно було усвідомлювати, що ти причетна до їх новорічного настрою. Квартира блищала вогниками. І хто тоді міг подумати, що вогні стануть реальними», – розповіла жінка.

Оселя, в якій жило щастя та завжди пахло смачною їжею, перетворилася на діру. «В місці, де була наша квартира на 9 поверсі …діра. Вона назавжди в моєму серці та в моїй душі. Чомусь до останнього вірила, що якийсь невидимий Божий захист закриє своїми крилами. Але ні… Тішимо себе з чоловіком лише думками, що тепер та мразота не ступить своїми гидотними копитами на підлогу, по якій бігали босоніж мої дівчатка. Що вона своїми брудними руками не стане чіпати щось на кухні, де я готувала для вас смачнющі страви», – каже Ольга Подлєсна.

Юлія Ступка / 23.07.2023

поділитись у соцмережах

Рекомендуємо прочитати

Житло та реабілітація. У Львові зводять перший з восьми будинків для поранених переселенців

Повноцінне житло з паркінгом повністю адаптоване для людей, які отримали поранення внаслідок російської агресії. Саме таким має бути  багатофункціональний комплекс, що будується на вулиці Миколайчука у Львові. Це тимчасове житло...

читати історію

Багатоквартирний будинок

“У наш будинок влучив ворожий дрон, сусіди загинули, а ми тепер без житла”. Історія Тетяни Жарик

Весь час боїв за Суми Тетяна Жарик з родиною залишалася в місті. Навесні 2022 року її будинок не постраждав внаслідок вуличних боїв та постійних обстрілів. Минуло 2 роки й вночі...

читати історію

Рекомендуємо прочитати

Житло та реабілітація. У Львові зводять перший з восьми будинків для поранених переселенців

Багатоквартирний будинок

“У наш будинок влучив ворожий дрон, сусіди загинули, а ми тепер без житла”. Історія Тетяни Жарик

Підприємство

«Три контейнери пряжі та борги – ось з чого ми стартували на новому місці». Як Рубіжанська панчішна мануфактура з Луганщини відновлює виробництво у Львові

Багатоквартирний будинок

“Після Горлівки змінили 4 квартири. Одна — в окупації, інша — пошкоджена”. Історія Людмили Соломатіної

Після підриву Каховської ГЕС минув майже рік. Але 14 родин з Василівки на Миколаївщині досі не отримали кошти на відбудову

Як запорізькі краєзнавці вивозять музейні та сімейні реліквії. Історія екстреної допомоги з порятунку культурної спадщини

Показати те, що знищила росія. У Львові триває виставка “Тут був мій дім”

Багатоквартирний будинок

“Дивлюсь з п’ятого поверху, а там все горить. Сусідніх під’їздів просто немає”. Історія Олесі Прокопенко