Відбудова

головна / Відбудова / Чернігів

Відбудова
Заклад освіти

У Чернігові відновили спортзалу школи №20, яка постраждала внаслідок вторгнення рф

Чернігівська область , Чернігівський район , Чернігів

У Чернігові відновили спортзал школи № 20. Будівля постраждала під час блокади міста російськими військовими —  у березні 2022 року окупанти прицільно влучили по закладу. Відновлення відбулося завдяки співпраці місцевої влади, міжнародних організацій та благодійних фондів.

У спортзалі зробили оглядовий майданчик з балконами, поклали універсальну підлогу, оснастили стіни для запобігання травмам, обладнали механізовану систему вентиляції та встановили сучасне освітлення. Також зробили просторі роздягальня з санвузлом та аварійний вихід для учнів під час тривог та обстрілів.

Активну участь у процесі відбудови взяв фонд SavED, який зв’язався з відомим українським баскетболістом Станіславом Медведенком.

У лютому 2023 року був підписаний меморандум про співпрацю між міською владою та благодійною організацією відомого спортсмена, а через декілька місяців почалися й самі відновлювальні роботи. У певний момент коштів на все не вистачило, тому управління культури міста Чернігів при підтримці фонду SavED разом почали шукати додаткових спонсорів. Їм став Братиславський фонд «Відкрите суспільство» (NOS-OSF, Словаччина), який за фінансової підтримки Тайбейського представництва надав необхідну суму й роботи відновилися.

За словами директорки школи Наталії Малець ремонт спортзалу перебуває на фінішній прямій. Залишилося лише зробити облаштування пересувного кріплення для сучасної системи канатів. Це дасть змогу швидко їх ставити або знімати. Жінка каже, що до цього спортзал виглядав зовсім інакше. Фактично це не просто відновлення, а й повна перебудова з урахуванням сучасних підходів ти вимог.

Читайте ще: Маріупольчанка Галина Букіна відновила бізнес з продажу їстівних букетів в Запоріжжі

Олександр Забродін / 21.07.2024

поділитись у соцмережах

Рекомендуємо прочитати

Ціна війни. Чи зможе Україна вижити без вкрадених росією корисних копалин та врожаю

Війна, що триває в Україні, суттєво впливає на видобуток корисних копалин та вирощування сільськогосподарських культур. Росія контролює 27% території України і захопила не лише міста, а й ключові підприємства та...

читати історію

Будинок на Північній Салтівці: як живуть люди в одному з найбільш постраждалих районів Харкова

Пусті вікна, крізь які чорніють вигорілі квартири. Обвалені панелі будівель, ніби зруйновані карточні будиночки. Вулиці, які проросли бур’янами. Саме так виглядала Північна Салтівка після першого року російських обстрілів. Цей мікрорайон...

читати історію

Рекомендуємо прочитати

Ціна війни. Чи зможе Україна вижити без вкрадених росією корисних копалин та врожаю

Будинок на Північній Салтівці: як живуть люди в одному з найбільш постраждалих районів Харкова

Перегузні, дельфіни та хохулі: які рідкісні види тварин втратила Україна та як відновити їхню популяцію

Підприємство

Втрачена міць містоутворюючих підприємств: як під час війни склалася доля “Артвайнері”, “Артемсолі” та “Колірмету”

Заклад охорони здоров'я

“Поки шукала доньку Соломію, то декілька разів з нею попрощалася”. Історія Оксани Фоменюк, яка пережила ракетний удар по лікарні “Охматдит”

Заклад охорони здоров'я

Місце, де зцілюватимуть душі. У Львові будують Центр реабілітації для українців, які пережили полон та тортури

Руїни в VR. Як українські компанії передають масштаби руйнувань

Відбудова по-російськи. Що і як відновила окупаційна влада в захоплених Маріуполі, Сєвєродонецьку та Волновасі?