Відбудова

головна / Відбудова

Відбудова
Житло

Парубоцький вечір по-українські або як Міша Кацурін долучився до відновлення зруйнованого будинку

Чернігівська область область

Ресторатор Міша Кацурін відсвяткував свій парубоцький вечір в особливий, нетиповий спосіб. Замість гучної вечірки, він та його друзі долучилися до важливої та потрібної справи — допомоги людям, які втратили будинок через окупантів на Чернігівщині.

“Парубоцький вечір вже не той. Він став кращим. Дивовижний тренд цієї війни — отримувати користь від будь-якої події. Сюрприз, який зробили мені друзі — гарний приклад цього”, — написав він у своєму пості в Інстаграм.

Замість танців – демонтаж з кувалдами

Друзі Михайла заколабились із організацією, яка займається відбудовою міст після окупації, districtone.foundation взяли в оренду екскаватор, трактор з причепом та повезли його на Чернігівщину. Там Міша долучився до демонтажу зруйнованого окупантами будинка, щоб на його місці було побудовано новий.

Демонтаж з кувалдами і керування екскаватором замінили танці і стриптиз. Як відзначив сам Міша, кайфу від цього значно більше. 

“Свій дім” відзначає людей, які допомагають відновлювати житло й заклади, зруйновані війною. Знаєте таких – напишіть нам sviydimua@gmail.com.

Катерина Черніговець / 28.07.2023

поділитись у соцмережах

Рекомендуємо прочитати

У Реєстрі збитків для України вже понад 10 тисяч заяв, найбільше — з Маріуполя

У Реєстр збитків для України (RD4U) вже подали понад 10 тисяч заяв за категорією “пошкодження або руйнування житла” внаслідок російської агресії. Найбільше з Донеччини, а лідирує місто Маріуполь — майже...

читати історію

Як отримати житло в кредит: детальний огляд оновленої програми єОселя

В умовах війни тисячі українців втратили свої домівки. Програма єОселя стала одним із шляхів отримання власного житла в іпотеку. Після довгоочікуваних змін у серпні 2024 року вона зазнала суттєвих оновлень....

читати історію

Рекомендуємо прочитати

У Реєстрі збитків для України вже понад 10 тисяч заяв, найбільше — з Маріуполя

Як отримати житло в кредит: детальний огляд оновленої програми єОселя

Приватний будинок

“Ти роками будуєш житло, а потім їдеш звідти з однією сумкою. Тому що з двома можеш не зайти в евакуаційний потяг”. Історія Ріти Сіобко

Ціна війни. Чи зможе Україна вижити без вкрадених росією корисних копалин та врожаю

Будинок на Північній Салтівці: як живуть люди в одному з найбільш постраждалих районів Харкова

Перегузні, дельфіни та хохулі: які рідкісні види тварин втратила Україна та як відновити їхню популяцію

Підприємство

Втрачена міць містоутворюючих підприємств: як під час війни склалася доля “Артвайнері”, “Артемсолі” та “Колірмету”

Заклад охорони здоров'я

“Поки шукала доньку Соломію, то декілька разів з нею попрощалася”. Історія Оксани Фоменюк, яка пережила ракетний удар по лікарні “Охматдит”