Допомога

головна / Допомога / Добромиль

Допомога

Тимчасове житло для понад 100 переселенців. На Львівщині відкрили новий прихисток

Львівська область , Самбірський район , Добромиль / Галицька , 59 а

На Львівщині у місті Добромиль за підтримки Українського Червоного Хреста відкрили прихисток для ВПО. Тимчасове житло розраховано на 192 людини. 

Будівля, яка раніше була адміністративним корпусом Нижанковицького професійного ліцею і не використовувалася два роки, пройшла капітальний ремонт. На переобладнання приміщення виділили 17,5 мільйонів гривень, а понад 4 мільйони — на закупівлю необхідної техніки. Також було замінено дах, вікна, системи опалення та водовідведення. 

Проєкт реалізували за кошти від Австрійського Червоного Хреста, Austrian Development Agency та підтримці Neighbor In Need. Комфортні умови створили завдяки Львівській обласній організації Українського Червоного Хреста та Львівської ОВА.

Відновлення будівлі здійснено у рамках проєкту Shelter Plus, який ініціював Український та Австрійський Червоний Хрест,  органи місцевого самоврядування та Львівська ОВА. Завдяки цьому в області вже відремонтовано під потреби тимчасового житла для ВПО 10 приміщень на понад 500 ліжкомісць. Крім того, у місті Добромиль також переобладнали хірургічне відділення міської лікарні на понад 40 ліжкомісць.

Прихисток розташований за адресою: м. Добромиль, вул. Галицька, 59а. Телефон для довідок та уточнення інформації: (067) 605-35-63.

Читайте ще: Де в Україні планують будувати житло для переселенців?

Олександр Забродін / 21.09.2024

поділитись у соцмережах

Рекомендуємо прочитати

У Реєстрі збитків для України вже понад 10 тисяч заяв, найбільше — з Маріуполя

У Реєстр збитків для України (RD4U) вже подали понад 10 тисяч заяв за категорією “пошкодження або руйнування житла” внаслідок російської агресії. Найбільше з Донеччини, а лідирує місто Маріуполь — майже...

читати історію

Як отримати житло в кредит: детальний огляд оновленої програми єОселя

В умовах війни тисячі українців втратили свої домівки. Програма єОселя стала одним із шляхів отримання власного житла в іпотеку. Після довгоочікуваних змін у серпні 2024 року вона зазнала суттєвих оновлень....

читати історію

Рекомендуємо прочитати

У Реєстрі збитків для України вже понад 10 тисяч заяв, найбільше — з Маріуполя

Як отримати житло в кредит: детальний огляд оновленої програми єОселя

Приватний будинок

“Ти роками будуєш житло, а потім їдеш звідти з однією сумкою. Тому що з двома можеш не зайти в евакуаційний потяг”. Історія Ріти Сіобко

Ціна війни. Чи зможе Україна вижити без вкрадених росією корисних копалин та врожаю

Будинок на Північній Салтівці: як живуть люди в одному з найбільш постраждалих районів Харкова

Перегузні, дельфіни та хохулі: які рідкісні види тварин втратила Україна та як відновити їхню популяцію

Підприємство

Втрачена міць містоутворюючих підприємств: як під час війни склалася доля “Артвайнері”, “Артемсолі” та “Колірмету”

Заклад охорони здоров'я

“Поки шукала доньку Соломію, то декілька разів з нею попрощалася”. Історія Оксани Фоменюк, яка пережила ракетний удар по лікарні “Охматдит”