Про нас

Хто ми?

Платформа “Свій дім” –  це медіа для людей, які закладають фундамент нового життя в Україні.
Ми збираємо свідчення всіх, хто втратив житло та бізнес після нападу росії. Ми документуємо кожну історію, щоб зібрати базу зруйнованих та знищених війною об’єктів і привернути увагу держави, благодійників і міжнародних організацій до проблеми руйнування цивільної інфраструктури.

Ми створили зручну анкету https://bit.ly/sviydim, де можна поділитися спогадами про місця сили. Свої історії нам розповіли понад 300 людей з різних куточків України – з великих міст і маленьких сіл, які постраждали від дій російських військових.

Що відрізняє нас від інших платформ?

Свій дім розповідає про зруйновану або знищену будівлю не лише, як про споруду. Ми показуємо, хто там жив чи працював, публікуємо світлини до і після нападу рф. Більшість наших дописів про руїни, але, навіть в умовах великої війни, пишемо і про відбудову.

Платформа “Свій дім” – це не просто розповіді людей. Це свідчення воєнних злочинів росії проти мирного населення.

Хто створив платформу “Свій дім”

Команда Агенції медійного росту “Або” за 5 років запустила понад 60 локальних сайтів по всій Україні, також створила платформу “Меморіал: вбиті росією”, який вшановує військових та цивільних жертв війни. Та в кінці 2022 року — платформу “Свій дім”

Ми відкриті до співпраці

Ми співпрацюємо з національними медіа –  NV, 24 канал, Svoi.city, Свідомі, Pragmatika. Кожного тижня готуємо ексклюзивні матеріали для соціальних мереж партнерів.

Ми відкриті й готові на різні колаборації. Пишіть нам на sviydimua@gmail.com, якщо:

• готові публікувати наші матеріали на своїх сторінках

• допомагаєте з відбудовою

• підтримуєте ВПО у питаннях житла

• готові надати безоплатні юридичні або психологічні консультації.